Žít, pracovat a investovat v České republice

Evropská obchodní komora Filipín s různými vedoucími pracovníky, podnikateli a akademiky se vydala na vzrušující cestu objevování Evropy. A právě Evropská obchodní komora Filipín ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky organizuje 3. sérii akcí Žít, pracovat a investovat v České republice. Nenechte si ujít šanci se zúčastnit webináře, který se bude konat 1. července 2021, kde objevíte dostupné příležitosti, které na Vás v Česku čekají nebo se dozvíte více o procesech investování, obchodování, práce nebo studia v zemi.

Konkrétně má tento webinář za cíl:

– poskytnout informace, které jsou příslušné pro podniky a jednotlivce, kteří se zajímají o příležitosti v České republice

– informovat účastníky o současných trendech na nejrůznějších trzích České republiky

– podporovat významná partnerství mezi filipínskými a českými společnostmi, podnikateli a akademiky

– dát důvěru lidem, kteří by chtěli obchodovat a investovat v České republice

Webinář se tedy koná 1. července 2021, v 15:00 – 16:15 (GMT +8), přes Zoom. Pro nečleny je tato akce placená, pro členy ECCP a pro osoby akademických, vládních a diplomatických misí je zdarma. Před událostí vám bude zaslán samostatný přístupový odkaz. Registrace je možná na webových stránkách  https://www.eccp.com/events/969V případě dotazů ohledně registrace kontaktujte Gigi De Leon skrz email gigi.deleon@eccp.com.